Písek frakce 0/2

Nejjemnější písek v naší nabídce. Písek frakce 0/2 je velice jemný a výborně se hodí na dosypání chodníkových spár nebo na tzv. pískování trávníků.

Pískování patří k pokročilejším zahradnickým technikám. Zvyšuje prostupnost vzduchu a vody, pomáhá rychlejšímu odbourávání plsti a také odstraní nerovnosti. Provádí se jednou ročně zhruba v poměru 4 litry písku na 1 metr čtvereční trávníku a hodí se zejména pro zahrady na těžkých půdách (zásadně zlepší kvalitu drnů). Více v našem článku.

Použití

  • dosypání chodníkových spár 
  • pískování trávníků

Písek frakce 0/2 je kamenivo těžené z vody prané.

Chystáte se vybudovat dětské pískoviště pro vaše malé ratolesti dychtící po kreativním tvoření? Pro efektivnější nákup pro vás máme k dispozici online kalkulačku na výpočet potřebného množství písku.

 

Cena / 1 tuna: 290 Kč s DPH (239 Kč bez DPH)

Poptat produkt

Doprava

Jelikož chápeme, že zařídit si vlastní přepravu potřebného písku či kameniva může být někdy oříšek, obzvláště pokud se v této sféře nepohybujete, nabízíme vám pomocnou ruku a zajistíme pro vás dopravu objednaného materiálu na místo, které si sami určíte. Nehraje roli, zda bydlíte v nejbližším okruhu pískovny Dolany, nebo vás od nás dělí desítky kilometrů. Vaše zboží dopravíme tam, kam potřebujete.

 

 

 

 

VW Crafter

VW Crafter (max. 1,5 tuny)

Nakládání

Pokud k nám dorazíte s vlastním přívěsným vozíkem, tak není problém, abychom ho naložili s pomocí jednoho z našich nakladačů.  Zjistěte více o možnostech nakládání v Pískovně Dolany.

Kalkulačka pro přepočet mezi kubíky a tunami

Nemusíte si lámat hlavu s převodem kubíků na tuny a zpět. Využijte naší jednoduché kalkulačky a budete mít hned jasno.

Otevírací doba

PO - PÁ

6:00 - 14:15 strojní nakládka
15:00 - 17:00 nakládka vlastními silami
 

SO ZAVŘENO od 1.6.2019
NE ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme. Děkujeme za pochopení.

Máte zájem o produkt nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.