Jak si vybrat dopravu kameniva?

Pískovna Dolany dopraví vámi vybraný materiál na místo, které si sami určíte. Vybrat si můžete ze tří druhů přepravy a tu objednat telefonicky.

15.05.2014

Pískovna Dolany nabízí možnost nákupu kameniva soukromým osobám i podnikatelům, maloodběratelům i velkoodběratelům. Pokud potřebujete jenmalé množství písku do dětského pískoviště, kačírku na nejrůznější posypy, či štěrkodrtě, máte možnost zakoupit si pytlované kamenivov balení po 25 kilogramech, které si bez problémů odvezete. Dokonce vám umožníme vjezd přímo do areálu pískovny, kde si můžete vybrat a naložit kamenivo sami, například na vozík za váš automobil. Potřebujete-li alevětší množství kamenivamůže pro vás představovat doprava potřebného zboží problém.

Zajistíme dopravu až k vám

Jelikož chápeme, že zařídit si vlastní přepravu potřebného kameniva může být někdy oříšek, obzvláště pokud se v této sféře nepohybujete, nabízíme vám pomocnou ruku azajistíme pro vás dopravu objednaného materiálu na místo, které si sami určíte. Nehraje roli, zda bydlíte v nejbližším okruhu pískovny Dolany, nebo vás od nás dělí desítky kilometrů. Vaše zboží dopravíme tam, kam potřebujete.

Objednávejte telefonicky na číslo pevné linky 466 981 224 nebo na mobil 724 612 190

Jakou přepravu nabízíme?

Naším cílem je vyjít co nejvíce vstříc našim zákazníkům a pomoci jim ušetřit náklady za přepravu. Proto si u nás můžete vybrat ze tří druhů dopravy, která se liší dle maximální hmotnosti nákladu. A od hmotnosti nákladu se pak odvíjí konečná cena za kilometr trasy. Na výběr máte tyto možnosti:

Druh přepravy

Max. hmotnost nákladu

Cena za km (bez DPH)

Nákladní – Volvo s přívěsem

24 tun

38 Kč

Nákladní – Volvo solo

12 tun

35 Kč

Valník – VW Crafter

1,5 tuny

13 Kč

Jak objednat přepravu?

Vámi zvolený druh dopravy můžete objednat telefonicky na oddělení expedice. Zavolat můžete na telefonní číslo pevné linky 466 981 224 nebo na mobil 724 612 190, a tov průběhu pracovní doby pískovnyÚčtovány vám budou obě cesty, tedy jak cesta z pískovny v Dolanech do místa určení, tak cesta zpět do pískovny. Částku za náklad a dopravu pak zaplatíte u řidiče, který vám proti hotovosti předá doklad - prodejku za hotové.

Nyní už si nemusíte dělat starosti s tím, jak si odvezete potřebné kamenivo až k vám. Vyberte si z našeho bohatého sortimentu to, co potřebujete a zavolejte nám. Vámiobjednané zboží dovezeme, kam si řeknete.

Otevírací doba

Pro podnikatelské subjekty (OSVČ a obchodní firmy)

PO - PÁ  6:00 - 14:15
SO-NE  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.