Jaký druh kameniva potřebuji?

Nenašli jste zde to, co jste hledali? Neváhejte se nám ozvat. Rádi Vám poradíme. Napište nám!

Otevírací doba

PO - PÁ  6:00 - 14:15, pauza: 8,30-8,45 11,30-12,00
SO-NE a svátky  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.

Máte dotaz nebo se chcete informovat?
Neváhejte se na nás obrátit!

Odpovíme vám do 2 pracovních dnů.
Vaše údaje nebudeme nikde zveřejňovat.

Do základové desky

Stavíte či rekonstruujete a sháníte vhodný materiál do základové desky? Pokud se právě chystáte betonovat určitě vsaďte na frakci 0/8. Tento typ kameniva je nedrcený a mezi jeho široké využití patří i funkce posypu kolem vašeho domu.

Drenáže okolo staveb

Potřebujete založit odvodňovací systém vašeho domu? My vám nabízíme ideální řešení v podobě drenáže okolo domu. Informujte se o výhodách drenážních systémů a obraťte se na pískovnu Dolany. 

Na chodníky, parkoviště

Chcete se pustit do pokládky chodníku či do vydláždění parkoviště? V tom případě jistě sháníte vhodný materiál ke stavebním úpravám a na dosypání chodníkových spár. My vám nabízíme hned dvě možnosti toho nejvhodnějšího materiálu: frakci 0/4 a frakci 4/8.

Na sloupy, pilíře

Chystáte se pustit do stavby sloupů či pilířů? Pokud sháníte vhodný písek, neváhejte a obraťte se na pískovnu Dolany. U nás naleznete ty nejkvalitnější písky, které jsou určeny ke stavebním, ale i jiným účelům. Pro stavbu sloupů a pilířů je však nejvhodnější frakce 0/4.

Na zpevnění cesty

Přemýšlíte nad zpevněním či stavbou příjezdové cesty? Nevíte však, který materiál by byl nejvhodnější? Nebojte se obrátit na naše specialisty z pískovny Dolany. Již nyní vám můžete prozradit, že nejpevnějším materiálem právě pro příjezdové cesty je frakce 32/125 a frakce 16/32.

Ozdobné posypy

Chcete ozvláštnit svoji zahradu, ale zároveň přemýšlíte, jak si ulehčit práci s pletím a jinými zahradnickými pracemi?V tom případě si jistě vyberete z nabídky ozdobného posypu, který dodá venkovním prostorám na osobitosti a stylu.

Písek do litého betonu

Vhodné přísady do litého betonu je písek frakce 0/4. Písek frakce 0/4 se vyznačuje strukturou s velmi jemnými zrny.

Písek do nivelačních směsi

Vhodný písek do nivelační směsi je frakce 0/4. Tento písek je velice jemný a mimo jiné se hodí na stavební úpravy, do spár chodníků nebo na dětská pískoviště.

Písek do omítky

Vhodným materiálem pro stavební úpravy je písek frakce 0/4. Tento písek do omítky je velice jemný. Díky jeho struktuře se používá také na dosypání chodníkových spár nebo na pískoviště.

Písek na dětská pískoviště

Chcete udělat těm nejmenším radost a přemýšlíte o realizaci dětského pískoviště? V pískovně Dolany seženete tennejlepší písek do dětského pískoviště a to za velmi příjemné ceny. Dodáme vám všechny vhodné typy písků i s dovozením přímo k vám.

Pískování trávníků, spárování zámkové dlažby

Využití písku frakce 0/4 a křemičitého písku dle účelu:

1. pískování trávníků

2. spárování zámkové dlažby

Podsyp pod základové desky

Kvalitní podsyp pod základovou desku je důležitou částí každé stavby. Nepodceňujte tuto skutečnost a obraťte se na nás. V pískovně Dolany vám nabídneme vhodný materiál pod základovou desku, kterým je podorničí.

Posypový materiál na zimu

Správný posypový materiál na zimu vám zajistí dobrou a účinnou údržbu chodníků, silnic a příjezdových cest. Zajistíte tak jejich sjízdnost a použitelnost za všech podmíneka vyhnete se vysokým nákladům při úrazech.

Zásyp kabelů, trubek

Sháníte vhodný stavební materiál na zásyp kabelů a trubek? Pískovna Dolany vám nabízí výpěrky z kameniva, které díky své jemnosti a jílovým částicím, jsou nepropustným materiálem vhodným právě pro zásyp. Výpěrky z kameniva u nás sežene za velmi příjemné ceny.