Kutilové

Jste kutilové a rádi berete věci do svých rukou? Poradíme vám ten nejvhodnější materiál dle typu vaší stavby. Ať už chcete pokládat dlažbu, budovat zahradní jezírko či dětské pískoviště, u nás si vyberete. S námi vám to půjde lépe – pojďme kutit společně!

Drobné stavby a opravy

Chystáte-li se realizovat drobné stavby či opravy, jistě se neobejdete bez písků či kačírků. Pro přípravu malty a omítky je nejvhodnější písek frakce 0/4. Co se týká odvodu dešťové vody u domů (okapové chodníčky) či odvodňování pozemků (drenážní jímky), poslouží vám jako drenážní materiál kačírek frakce 8/16 či 16/32. Pro drobné úpravy na chatách či chalupách je ideální pytlované kamenivo (pytle po 25 kg – snadná manipulace).

Zahrada

Jste-li amatérskými zahradníky, také si u nás vyberete. Jako mulčovací materiál pro záhonky vám nabídneme prané kačírky všech frakcí. Náhradou stromové mulčovací kůry vám může být námi nabízená kamenná kůra. Chystáte-li se budovat zahradní skalku či jezírko, ideálním materiálem jsou menší dekorativní kameny (do 20 kg – snadná manipulace) nebo kačírek frakce 32/125.

Pískoviště

Postavit dětské pískové hřiště s námi taktéž není problém. Nabízíme certifikovaný písek do dětského pískoviště frakce 0/4 se zdravotní nezávadností. Na výpočet požadovaného množství písku je pro vás na těchto stránkách k dispozici jednoduchá kalkulačka, která dle tří hodnot (délka, šířka a hloubka) vše vypočítá za vás.

Otevírací doba

PO - PÁ  6:00 - 14:15, pauza: 8,30-8,45 11,30-12,00
SO-NE a svátky  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.