Jaký písek do dětského pískoviště?

Chcete udělat těm nejmenším radost a přemýšlíte o realizaci dětského pískoviště? V pískovně Dolany seženete ten nejlepší písek do dětského pískoviště a to za velmi příjemné ceny. Dodáme vám všechny vhodné typy písků i s dovozením přímo k vám.

Zdravotně nezávadný písek do pískoviště z Pískovny Dolany.

Písky na pískoviště i obsyp

Na samotnou plochu pískoviště doporučujeme frakci 0/4. Jedná se o jemnější vypraný písek, ze kterého jdou dělat bábovičky a zrna písku mají velikost do 4 mm.

Objednat písek frakce 0/4

Pro úpravu doskočiště okolo houpaček a dětských prolézaček si vyberte jemný kačírek 4/8. Zároveň se výborně hodí jako ozdobný posyp okolo samotného pískoviště.

Objednat kamenivo frakce 4/8

Pro písek do dětského pískoviště frakce 0/4 a kačírku 4/8 máme certifikaci Zdravotního ústavu Hradec Králové o nezávadnosti  ze dne 20.12.2018 dle vyhlášky č.238/2011 Sb.,o stanovení hygienických limitů písku v pískovištích venkovních hracích ploch. Tyto certifikáty přikládáme na vyžádání k odebranému kamenivu.

Řešení pro domácí pískoviště

Jako alternativu písku pro domácí pískoviště si můžete zvolit frakci 0/8. Jedná se o hrubší vypraný písek, ze kterého jdou také dělat bábovičky a obsahuje větší kamínky do velikosti 8 mm. Použijete ho přitom na celé pískoviště i obsyp.

Objednejte si písky do dětského pískoviště a my vám je přivezeme až na vámi určené místo.

 

 

Otevírací doba

PO - PÁ  6:00 - 14:15, pauza: 8,30-8,45 11,30-12,00
SO-NE a svátky  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.