Kolik písku do dětského pískoviště

Do pískoviště potřebujete 0 tun písku.

Výpočet písku na pískoviště

Chystáte se vybudovat dětské pískoviště pro vaše malé ratolesti dychtící po kreativním tvoření? V pískovně Dolany vám můžeme nabídnout ten nejkvalitnější písek, navíc za velmi příznivé ceny. Objednaný písek přivezeme až na vámi zvolené místo.

Online kalkulačka

Pro efektivnější nákup pro vás máme k dispozici online kalkulačku na výpočet stavebního materiálu, díky které si velmi snadno můžete spočítat, kolik písku budete opravdu potřebovat. Zamezíte tak zbytečnému přikupování, u kterého by se mohla prodražit doprava, nebo naopak tomu, abyste si písku přivezli nadmíru.

Typy písku

Přímo do samotného pískoviště je vhodná frakce 0/4. Jde o jemný vypraný písek, ze kterého jdou tvarovat bábovičky, dětské hrady apod. Zrna písku mají velikost do 4 mm.

Co se týká doskočišť okolo houpaček či prolézaček, nejlepší je kačírek - frakce 4/8, který je dostatečně jemný a zároveň dobře tlumí doskoky. Taktéž je vhodný jako okrasný posyp okolo samotných pískovišť.

 

Zdravotní nezávadnost

Pro písek do dětského pískoviště frakce 0/4 a kačírku frakce 4/8 máme certifikaci Zdravotního ústavu Hradec Králové o nezávadnosti. Naše písky tak ideálně využijete pro městská dětská hřiště i pískoviště u školek a škol dle vyhlášky č.238/2011 Sb.

Otevírací doba

PO - PÁ  6:00 - 14:15, pauza: 8,30-8,45 11,30-12,00
SO-NE a svátky  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.