Využijte výhod pytlovaného zboží

Pískovna Dolany nabízí svým zákazníkům pytlované zboží v 25 kg balení. To nabízí řadu výhod, jako je snadná manipulace či bezproblémový transport.

06.05.2014

Naši nabídku zboží jsme přizpůsobili maloodběratelům i velkoodběratelům. Jsme si ale dobře vědomi toho, že můžete potřebovat jen skutečně malé množství písku nebo kameniva na drobné opravy, úpravy či rekonstrukce. A přesně z tohoto důvodu jsme mysleli i na tyto případy a nabízíme vám možnost odebrat si u nás již napytlované zboží v praktickém balení.

25 kg balení „akorát do ruky“

Pytlované zboží jsme se rozhodli nabízet ve25 kilogramovém balení. Jeho výhody jsou naprosto zřejmé. Toto balení je velmi snadné na manipulaci, nevyžaduje žádnou speciální techniku převozu a zároveň se jedná o dostatečné množství, které vám mnohdy plně postačí pro vaše úpravy a opravy. Bez zbytečné námahy a starostí si tak obstaráte potřebný materiál, kterépohodlně naložíte do každého osobního automobilu a odvezete domů, aniž byste museli platit další peníze za přepravu, nebo například shánět přípojný vozík k vašemu autu.

Bohatý pytlovaný sortiment

Ať už plánujete vybudovat okrasnou zahradu, potřebujete podklad pro trávník nebo dlažbu, vysypat chodníčky, vytvořit ozdobné posypy nebo vybudovat drenáž, díky uzavíracímu pytli vám po skončení prací nebude materiál překážet nebo se ztrácet. Můžete si u nás zakoupit maltový nebo betonářský písekkačírek od frakce 4/8 až po frakci 16/22, křemičitý písek nebo štěrkodrť.

Vysoká kvalita pro všechny

V žádném případě se nemusíte obávat, že když dostanete již napytlované zboží, bude dosahovat horší kvality. Všem našim zákazníkům nabízíme stejně vysokou kvalitu zbožínezávisle na tom, zda si od nás odeberou několik tun, nebo jen pár kilogramů. Všechny pytlované výrobky tedy odpovídají požadované křivce zrnitosti, jsou certifikoványakreditovanou zkušebnou a prošly výstupní kontrolou.

Pokud plánujete úpravy na vaší zahradě nebo kolem vašeho domu a stačí vám menší množství kameniva, pak je pro vás naše nabídka pytlovaného zboží naprosto ideální. Už nemusíte přemýšlet, jak to udělat, abyste nemuseli odebírat velké množství, platit za přepravu a následně vymýšlet, co s přebytečným materiálem. 25kilogramové pytlované balení vám ušetří nejen starosti, ale i finanční rozpočet.

Otevírací doba

PO - PÁ  6:00 - 14:15, pauza: 8,30-8,45 11,30-12,00
SO-NE a svátky  ZAVŘENO

Platební karty nepřijímáme.